.

RİYA TABİRLERİ

ULUSLARARASI UYANDIRMA SERVİSİ

Riya Tabirleri sitesi, yeryüzünde adalet diye bir derdi olanlar için kuruldu. Olmayanın başına da bu derdi sarmak için. İnsanlığın dörtte birinin gözden çıkarıldığı, öbür dörtte birinin ağır, pis ya da sıkıcı işleri yaptırmak üzere kenarda bulundurulduğu, yüzde beşin, aklına esen her şeyi alsa, yese içse tüketemeyeceği servetini daha da çoğaltmak için türlü dalavera çevirdiği, çoğunluğun, başkaldırmak yerine zalimin zorbanın artığından pay almaya çabaladığı, feci bir dünyada yaşıyoruz. Bazımız farkında bile değil; onun gezip dolaştığı yerlerden "ötekiler" görünmüyor. Çoğumuz farkındayız; "ben"liğimize öylesine sarılmışız ki, başkalarına sarılmaya elimiz kolumuz halimiz kalmamış. Bugünün hayatı, riya üzerine kurulu. Tabirlerini burada bulacaksınız.

Siftahı, içerik bakımından da, teknik olarak da biraz tuhaf bir filmle yaptık. İçinde yaşadığımız düzeni insanlığın nihayet vardığı ideal vaziyet olarak gösterenlerin lafını ağzına tıkmak için uzun uzun çalıştım.

Riya Tabirleri'nin yazı faslını aynı adı taşıyan blog'umdan yürütüyorum. Burayı başka görsel ürünlerle zenginleştirmeyi umuyorum.

 

16 TON FİLMİ İÇİN TIKLAYIN

 

arabatoilettemadenciler